Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes
| Internet WiFi is beschikbaar in kamers | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Duiken Snorkelen Wandelen | Spa en ontspanning Spa-lounge | Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het elegante Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes Sao Sebastiao hotel is gelegen op 3 km van het Strand van São Francisco en binnen 10 minuten rjden van het Praia do Porto Novo. Dit pension biedt ook draadloos internet in de hele accommodatie.
Dit hotel in Sao Sebastiao heeft een eersteklas ligging op 15 minuten rijden vanaf de Pier van San Francisco's Fisherman.
De kamers in Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes Sao Sebastiao hebben breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders, samen met een minibar voor uw gemak. Voor het comfort van de gasten zijn er airconditioning. Met een apart toilet en een douche hebben de badkamers ook een haardroger en handdoeken.
Varanda Restaurante e Lanchonete is op een korte afstand van deze accommodatie in Sao Sebastiao geplaatst.
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos96 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Alleen volwassenen
- Privéstrand
- Allergievrije kamers
- Brandblussers
Horeca
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Tuin
- Spa-lounge
- Duiken
- Snorkelen
- Wandelen
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Airconditioning
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕗
Wat is de uitchecktijd in Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes hotel?
Klanten van Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes hotel moeten om 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in elegante Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in elegante Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes hotel is $131. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 📧
Is er Wi-Fi in Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes hotel?
Je, Casa Peninsula - Vista Para O Por Do Sol, Sacada, Conforto - Casais Exigentes hotel biedt wifi in de hele accommodatie aan.